0
Domowa przymierzalnia
Wybierz 4 oprawki, które przymierzysz w domu za 0 zł!

Centrum okularów progresywnych

Dla kogo wskazane?

Praca przed komputerem, oglądanie telewizji, czytanie książki, pisanie sms-ów, to jedne z wielu czynności, które wykonujemy każdego dnia, bez zbędnego namysłu czy większego wysiłku. Większość z nas nie zdaje sobie jednak sprawy, że takie rutynowe i automatyczne czynności mogą stanowić wyzwanie dla naszych oczu.

Szczególnie po czterdziestym roku życia, kiedy biorąc do rąk gazetę, książkę czy telefon okazuje się, że musimy  je oddalać, ponieważ nie jesteśmy w stanie odczytać tekstu.

Ten naturalny odruch, nazywany żartobliwie starczowzrocznością, to tak naprawdę naturalnym proces, który jest nazywany fachowo prezbiopią.

Uwaga!
Na prezbiopię cierpi prawie 100% osób po czterdziestym roku życia, ten problem dotyka aż 10 milionów Polaków.

Kiedy moje problemy ze wzrokiem mogą oznaczać prezbiopię? 

  • Kiedy odruchowo przybliżasz lub oddalasz przedmioty w celu wyostrzenia wzroku.
  • Kiedy widzisz gorzej po zapadnięciu zmroku, podczas czytania lub pracy, a obraz często wydaje się zamazany.
  • Kiedy czujesz, że Twoje oczy są przemęczone.
  • Kiedy cierpisz na bóle głowy.
  • Kiedy zauważyłeś, że wyżej wymienione objawy pojawiły lub nasiliły się w okolicy czterdziestego roku życia.
Jak się zapisać na badanie wzroku?

Kupując okulary w salonie nie płacą Państwo za wizytę. Naszą specjalnością jest dobór soczewek progresywnych ZEISS.

Umów się na wizytę już dziś i skorzystaj z komfortu jakie dają okulary Progresywne ZEISS.

609 303 807
Nasza lokalizacja
Warszawa
ul. Krucza 47a
pon-pt: 10-19, sb: 10-16.
781 900 005

Co to jest prezbiopia?

Jest to proces naturalnych zmian układu wzrokowego, zachodzący z wiekiem i polegający na odruchowym przybliżaniu lub oddalaniu przedmiotów w celu wyostrzenia wzroku.

Problem dotyka aż 10 milionów Polaków, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii można go niwelować szkłami progresywnymi, montowanymi w oprawach okularowych.

Jeśli posiadasz więcej niż jedną parę okularów na przykład do patrzenia z daleka i bliska, szkła progresywne będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, nie trzeba będzie już zdejmować i zakładać osobnych par okularów.

X

Takie problemy ze wzrokiem są całkowicie naturalne, wynikają przede wszystkim z wieku, a fachowo określane są jako prezbiopia.

Czy to oznacza, że po czterdziestym roku życia jesteśmy skazani na pogorszenie naszego wzroku, a tym samym jakości życia? Oczywiście, że nie!

Specjaliści proponują jedno proste rozwiązanie na pozbycie się problemu prezbiopii i doskonałe widzenie z różnych odległości, okulary i szkła progresywne.

Rozwiązanie
Soczewki progresywne ZEISS i ich największe zalety

Wyjątkowa tolerancja, szybka adaptacja dla optymalnego widzenia. Na produkcję soczewek Zeiss składa się wiele czynników. Innowacyjna technologia i zebrane dane o użytkowniku stanowią część produkcji soczewek progresywnych Zeiss, dzięki czemu znacznie skraca się czas adaptacji widzenia osoby, która się na nie decyduje. Niezależnie od tego czy masz już doświadczenie w noszeniu okularów progresywnych czy jest to dla Ciebie pierwsza para okularów progresywnych, możesz mieć pewność: są one specjalnie dopasowane do Twoich potrzeb i oznaczają najlepszy wybór dla naturalnego widzenia o najwyższej precyzji.

Zaprezentowana grafika przedstawia budowę soczewki progresywnej, jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie szkieł okularowych dostępnych na rynku. Dlaczego soczewki progresywne ZEISS ? Bo jako jedyne potrafią poradzić sobie z różnymi problemami ze wzrokiem jednocześnie. Dzięki nim za pomocą jednych okularów koryguje się widzenie z dali, jak i bliży.

Jak wybrać soczewki progresywne?
Jak wybrać soczewki progresywne?

Soczewki progresywne ZEISS indywidualne i jedyne w swoim rodzaju jak Ty. Nasza szeroka gama soczewek progresywnych marki Zeiss umożliwi dobór okularów progresywnych o niespotykanej precyzji, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Najnowocześniejsza technologia komputerowa jest nieodzowna w badaniu wzroku i podczas centracji soczewek do Twoich oprawek. Bliskie, pośrednie i dalekie strefy widzenia są zintegrowane w jednej soczewce, co gwarantuje płynne przejście obrazu. Soczewki są dopasowane do kształtu twarzy, stylu życia, zawodu i nawyków widzenia danego użytkownika. Indywidualne i jedyne w swoim rodzaju jak Ty.