...
0
Domowa przymierzalnia
Wybierz 4 oprawki, które przymierzysz w domu za 0 zł!

Kompleksowe Badanie Wzroku (45 min) Najlepsze Okulary Progresywne

Badanie Wzroku Zapisy

Kupując, okulary nie płacą Państwo za badanie. Specjalizujemy się w doborze okularów Progresywnych. Cena badania wzroku bez zakupu okularów to 180 zł. Prosimy o rezerwację terminu za pomocą formularza online lub telefonicznie.

609 303 807
Nasza lokalizacja
Warszawa Centrum
ul. Krucza 47a
pon-pt: 10-19, sb: 10-16.
609 303 807
Nasza lokalizacja

Uwaga!
Na prezbiopię cierpi prawie 100% osób po czterdziestym roku życia, ten problem dotyka aż 10 milionów Polaków.

Kiedy moje problemy ze wzrokiem mogą oznaczać prezbiopię? 

  • Kiedy odruchowo przybliżasz lub oddalasz przedmioty w celu wyostrzenia wzroku.
  • Kiedy widzisz gorzej po zapadnięciu zmroku, podczas czytania lub pracy, a obraz często wydaje się zamazany.
  • Kiedy czujesz, że Twoje oczy są przemęczone.
  • Kiedy cierpisz na bóle głowy.
  • Kiedy zauważyłeś, że wyżej wymienione objawy pojawiły lub nasiliły się w okolicy czterdziestego roku życia.
Dla kogo wskazane?

Praca przed komputerem, oglądanie telewizji, czytanie książki, pisanie sms-ów, to jedne z wielu czynności, które wykonujemy każdego dnia, bez zbędnego namysłu czy większego wysiłku. Większość z nas nie zdaje sobie jednak sprawy, że takie rutynowe i automatyczne czynności mogą stanowić wyzwanie dla naszych oczu.

Szczególnie po czterdziestym roku życia, kiedy biorąc do rąk gazetę, książkę czy telefon okazuje się, że musimy  je oddalać, ponieważ nie jesteśmy w stanie odczytać tekstu.

Ten naturalny odruch, nazywany żartobliwie starczowzrocznością, to tak naprawdę naturalnym proces, który jest nazywany fachowo prezbiopią.

Co to jest prezbiopia?

Jest to proces naturalnych zmian układu wzrokowego, zachodzący z wiekiem i polegający na odruchowym przybliżaniu lub oddalaniu przedmiotów w celu wyostrzenia wzroku.

Problem dotyka aż 10 milionów Polaków, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii można go niwelować szkłami progresywnymi, montowanymi w oprawach okularowych.

Jeśli posiadasz więcej niż jedną parę okularów na przykład do patrzenia z daleka i bliska, szkła progresywne będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, nie trzeba będzie już zdejmować i zakładać osobnych par okularów.

X

Takie problemy ze wzrokiem są całkowicie naturalne, wynikają przede wszystkim z wieku, a fachowo określane są jako prezbiopia.

Czy to oznacza, że po czterdziestym roku życia jesteśmy skazani na pogorszenie naszego wzroku, a tym samym jakości życia? Oczywiście, że nie!

Specjaliści proponują jedno proste rozwiązanie na pozbycie się problemu prezbiopii i doskonałe widzenie z różnych odległości, okulary i szkła progresywne.

Rozwiązanie
Soczewki progresywne ZEISS i ich największe zalety

Wyjątkowa tolerancja, szybka adaptacja dla optymalnego widzenia. Na produkcję soczewek Zeiss składa się wiele czynników. Innowacyjna technologia i zebrane dane o użytkowniku stanowią część produkcji soczewek progresywnych Zeiss, dzięki czemu znacznie skraca się czas adaptacji widzenia osoby, która się na nie decyduje. Niezależnie od tego czy masz już doświadczenie w noszeniu okularów progresywnych czy jest to dla Ciebie pierwsza para okularów progresywnych, możesz mieć pewność: są one specjalnie dopasowane do Twoich potrzeb i oznaczają najlepszy wybór dla naturalnego widzenia o najwyższej precyzji.

Zaprezentowana grafika przedstawia budowę soczewki progresywnej, jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie szkieł okularowych dostępnych na rynku. Dlaczego soczewki progresywne ZEISS ? Bo jako jedyne potrafią poradzić sobie z różnymi problemami ze wzrokiem jednocześnie. Dzięki nim za pomocą jednych okularów koryguje się widzenie z dali, jak i bliży.

Jak wybrać soczewki progresywne?
Jak wybrać soczewki progresywne?

Soczewki progresywne ZEISS indywidualne i jedyne w swoim rodzaju jak Ty. Nasza szeroka gama soczewek progresywnych marki Zeiss umożliwi dobór okularów progresywnych o niespotykanej precyzji, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Najnowocześniejsza technologia komputerowa jest nieodzowna w badaniu wzroku i podczas centracji soczewek do Twoich oprawek. Bliskie, pośrednie i dalekie strefy widzenia są zintegrowane w jednej soczewce, co gwarantuje płynne przejście obrazu. Soczewki są dopasowane do kształtu twarzy, stylu życia, zawodu i nawyków widzenia danego użytkownika. Indywidualne i jedyne w swoim rodzaju jak Ty.